Hakkımızda

Hakkımızda

 
 
 

"Teknolojik gelimeler ve detaylı çalıma prensibimiz dorultusunda edindiimiz tecrübeler ile hızla ve sürekli büyüyen bir müteri portföyüne ve buna balı gelien kapasite artıına sahip olduk."

LHAN CRT

 

2017 yılında İlhan CİRİT ve Enes CİRİT tarafından kurulan firmamız, RÜZGARAS METAL adıyla Erenler / Sakarya’da üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz, faaliyet alanına ilişkin her türlü hizmeti kamu ve özel sektör firmalarına mükemmel bir şekilde vermeyi taahhüt etmektedir.

 

Kurulduğu günden itibaren kurumsallık ilkesini benimseyen RÜZGARAS METAL, “Herkesin kaliteli hizmet alma hakkı vardır" düşüncesini ilke edinen ve alanında profesyonel kişileri istihdam eden bir şirkettir. Hızla büyüyen Endüstriyel imalat sektöründe kaliteli hizmet ve güvenilirlik değerlerine bağlı kalarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

 

1250 m2 üretim alanımızda tam donanımlı makinelerimizle, projeli veya projesiz her türlü işinize mühendislik, tasarım desteği verirken, ürünlerinizi kaynaklı veya montajlı imalat ile üretiyoruz. ISO 9001:2015, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflerken, doğayı korumaktan ve personelimizin iş güvenliğini sağlamaktan taviz vermiyoruz.

 

RÜZGARAS METAL bugün teknolojiyi daha çok kullanan, üretimde otomasyon ve estetiğe değer veren, sistemlerin bir kısmını değil tamamını yapan, ihtiyaca göre uygun çözümler sunan bir firmadır. Üretimin yanı sıra test, montaj, de-montaj, sevkiyat ve yazılıma yönelik de hizmet veren Rüzgaras Metal Sanayi, sistem tasarımı ve anahtar teslim proje yapma yeterliliğine de sahiptir.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

Müşterilerimize en yüksek kalite ve memnuniyeti verebilmek için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine ve istikrarına önem veririz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. İşimizi hoşgörü ve güven esaslarına dayanarak yaparız.

 

Hedefimiz, firmamızın yurt içi ve uluslararası pazarlarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızla, kendi yöntemlerimizi sürekli geliştiren global bir marka olmaktır.

 

AR-GE, çalışmalarımıza müşterilerimizden aldığımız talep ve geri bildirimler doğrultusunda yön veririz.

 

Kaliteli ürünler üretip, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak kolay kullanılabilir, çevreye duyarlı ürünler ve makineler yapmakta ve satış sonrası hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışında satış sonrası kurulum hizmeti vermemizin yanı sıra, kurulum sonrası gerekli testleri yaparak ve gerekli teknik eğitimlerle müşterilerimize destek olmaktayız. Satış sonrası hızlı ve kaliteli hizmetimizle çözüm odaklı çalışırız.

 

REFERANSLAR

Bizi tercih edenler

RÜZGARAS METAL ŞAMPİYON

RÜZGARAS METAL ŞAMPİYON

Limandere Futbol Turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi. Rüzgaras Metal ile Sinanoğlu Spor arasında normal süresi 4 - 4 biten maçı penaltılarla 9-8 kazanan Rüzgaras Metal Şampiyon oldu.


TOYOTA TÜRKİYE'DEN RÜZGARAS METAL SANAYİ'YE ÖDÜL

TOYOTA TÜRKİYE'DEN RÜZGARAS METAL SANAYİ'YE ÖDÜL

Sakarya'daki otomobil ve otomobil yan sanayi fabrikalarında başarılı çalışmalara imza atan Rüzgaras Metal Sanayi, Toyota Türkiye'den ödül aldı