Emniyet ve Koruma Bariyerleri İmalatı

Ürün Kodu : RM1010

 

Fabrikalarda, üretim tesislerinde yaşanması muhtemel kaza ve yaralanmaları önlemek amacıyla koruma bariyerleri tercih edilmektedir. Ayrıca Açık ve kapalı otoparklarda, bina ve site otoparklarında, mağazalarda ve işyerlerinde , korunması istenen tüm alanlarda, kaza ve çarpma ihtimali olan yerlerde bu riskleri azaltmak hatta tamamen ortadan kaldırmak amacıyla tüm mekanlarda uygulanabilen pratik önleme ve koruma araçlarıdır. Geçilmesi istenmeyen yerlerde araç veya yaya geçişini de engellemektedirler.

Çelik dübeller sayesinde yere sağlam bağlantı sağlarken aynı zamanda kaliteli malzemelerden imal edilmelerinden dolayı eğilme ve bükülme gibi sorunlar da yaşanmamaktadır. Bariyerler gece veya karanlık ortamlarda farkedilebilirliği arttırmak için reflektif folyo ile kaplanır.

Koruma bariyerlerini müşterilerimizin taleplerine göre elektro galvaniz kaplama veya elektrostatik toz boya ile kaplanarak imal edilmektedir.

Teknik Özellikler

REFERANSLAR

Bizi tercih edenler

RÜZGARAS METAL ŞAMPİYON

RÜZGARAS METAL ŞAMPİYON

Limandere Futbol Turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi. Rüzgaras Metal ile Sinanoğlu Spor arasında normal süresi 4 - 4 biten maçı penaltılarla 9-8 kazanan Rüzgaras Metal Şampiyon oldu.


TOYOTA TÜRKİYE'DEN RÜZGARAS METAL SANAYİ'YE ÖDÜL

TOYOTA TÜRKİYE'DEN RÜZGARAS METAL SANAYİ'YE ÖDÜL

Sakarya'daki otomobil ve otomobil yan sanayi fabrikalarında başarılı çalışmalara imza atan Rüzgaras Metal Sanayi, Toyota Türkiye'den ödül aldı