Endüstriyel Raf Sistemleri

Ürün Fotoğrafları

Endüstriyel Raf Sistemleri

Ürün Kodu : RM1010

 

MODÜLER RAF SİSTEMLERİ

Modüler Raf Sistemleri, geçmeli özellikleri sayesinde farklı ebatlardaki ürünlerin depolanmalarını sağlamak için göz aralıklarının boyutları değiştirilerek, raf aralıklarının istenilen ölçülerde ve yükseklikte yeniden boyutlandırılması sağlanır. Her boyuttaki ürün ve ambalaj için ideal depolama sistemi sağlayan ürünlerdir. Kullanım alanlarına göre Hafif Yük Raf Sistemleri ve Ağır Yük Raf Sistemleri olarak iki şekilde ürimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kolay kurulumları sayesinde zaman tasarrufu; ayarlanabilir raf aralıkları sayesinde depolama kolaylığı; depolanacak her türlü ürünün boyutuna göre kolay adaptasyonu sayesinde de maliyet tasarrufu sağlanır.

Yapı çeliğinden ürettiğimiz Modüler Raflarını müşterilerimize kaplama seçenekleri olarak Galveniz, Elektrostatik Toz Boya ya da Endüstriyel Boya Çeşitleri ile birlikte sunuyoruz.

 

Hafif Yük Raf Sistemleri

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak ürettiğimiz, derinliği en fazla 100 cm genişliği de 200 cm olan raf sistemleridir. Maksimum 700 KG taşıyabilen bu raflar, elle yükleme yapılabilen dayanıklı ve portatif sistemlerdir. 

Hafif Yük Raf Modellerinin en büyük avantajı bu raf sistemlerinin kurulumunda hiçbir vida veya benzeri bağlantı elemanlarının kullanılmamasıdırBöylece kurulum, montaj ve de-montaj işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır. 

Özellikle küçük ve orta ebatlardaki nesneler ve ambalajlar için oldukça elverişli saklama alanı oluşturmaktadırlar. Ambalajlı ürünlerin stoklanmasında sıklıkla kullanılan Hafif Yük Raflar, ulaşılmak istenen ürüne ulaşımını büyük oranda hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadırlar.

- Hafif Yük Rafları

- Kumaş İstifleme Rafları

- Arşiv Rafları

- Araç Lastik İstifleme Rafları 

- Bölmeli İstifleme Rafları

Müşterilerimiz için çoğunlukla ürettiğimiz Hafif Yük Raf Sistemlerimizdir.

 

Ağır Yük Raf Sistemleri

Genel olarak Depolama Amacıyla kullanılan raf sistemlerimizdir. Günümüzde farklı çözümler arayan birçok depo uzmanı farklı raf sistemlerini farklı alanlarda değerlendirmektedirler. Bu Raf Sistemleri Depolama alanları dışında Fabrikalarda, Arşiv Alanlarında, Otellerin Kat Depolarına, Yedek Parça Depoları gibi ve daha bir çok yerde kullanılmaktadırlar. 1000 Kg ile 4500 KG taşıma kapasitesine sahip ürünlerdir.

Tamamen vidasız ve benzeri bağlantı elemanları kullanmadan ürettiğimiz Ağır Yük Raf Sistemlerinde depolanacak malzemelerin veya kutuların boyutlarına göre ayarlanabildiği gibi ağırlığı ve yere sağlam basan tabanları sayesinde devrilme riskini ortadan kaldırır. 

Müşterilerimizin taleplerine göre ve istedikleri ölçülerde üretiğimiz ürünlerimizdendir. 

- Palet Raflar

- Kayar Raflar

- Kalıp Raflar

- Asma Katlı Raflar

- Sırt Sırta Raflar

- Konsol Kollu Raflar

Müşterilerimiz için çoğunlukla ürettiğimiz Ağır Yük Raf Sistemlerimizdir.

Teknik Özellikler

REFERANSLAR

Bizi tercih edenler

RÜZGARAS METAL ŞAMPİYON

RÜZGARAS METAL ŞAMPİYON

Limandere Futbol Turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi. Rüzgaras Metal ile Sinanoğlu Spor arasında normal süresi 4 - 4 biten maçı penaltılarla 9-8 kazanan Rüzgaras Metal Şampiyon oldu.


TOYOTA TÜRKİYE'DEN RÜZGARAS METAL SANAYİ'YE ÖDÜL

TOYOTA TÜRKİYE'DEN RÜZGARAS METAL SANAYİ'YE ÖDÜL

Sakarya'daki otomobil ve otomobil yan sanayi fabrikalarında başarılı çalışmalara imza atan Rüzgaras Metal Sanayi, Toyota Türkiye'den ödül aldı